دسته‌بندی نشده

دیگ عرق گیری قشم

دیگ عرق گیری مناسب نقش زیادی در کیفیت عرق گرفته شده دارد و در کنار گل و گیاه تازه دیگ عرق گیری هم باید دارای ویژگی هایی باشد که زحمت فردی که این کار را انجام می دهد هدر نرود و محصول با کیفیتی تولید شود.

دیگ عرق گیری که به شما پیشنهاد می دهیم از هر نظر رضایت شما را جلب می کند.می دانید که در انتخاب دستگاه هایی که محصولات خوراکی را تولید می کنند باید دقت زیادی داشت ،چرا که این محصولات مستقیما روی سلامت افراد تاثیر می گذارد. این دیگ از جنس استیل می باشد که مشگلی برای سلامتی مصرف کنندگان ایجاد نمی کند ودر ساخت آن از فلزاتی مثل قلع و سرب که سرطان زا و برای سلامتی بسیار مضر می باشد استفاده نشده است.در این جا می خواهیم ویژگی های دیگ عرق گیری قشم که از جنس استیل بوده و برای گلاب گیری هم از آن استفاده می شود را یاد آور شویم.

مزایای دیگر جنس استیل

دیگ گلاب گیری باید کاملا مسدود باشد و هیچ منفذ و روزنه ای به بیرون نداشته باشد تا بخار تولید شده در آن هدر نرود. در ساخت دیگ عرق گیری قشم از ورق ضخیم 6 استفاده شده است و در نتیجه محیط داخلی دیگ ضخامت بالایی دارد وکاملا بسته است که باعث می شود کل بخارات ،تبدیل به عرق گیاه شود و هیچ خیسی را روی بدنه مشاهده  نکنید.مزیت دیگر دیگ از جنس استیل این است که اسانس گیاه در آن تجزیه نمی شود و عرق بوی نا مطبوع نمی گیرد و در پایان عرق معطر و مرغوب تری خواهیم داشت ،همچنین فلز استیل زنگ می زند و نسبت به سایر فلزات مقاومت بیشتری دارد.

در دیگ عرق گیری قشم حرارت پایین است و همین حرارت پایین ،کیفیت خنک شدن بخار به دست آمده از جوشیدن مخلوط را چند برابر می کند و عمل تقطیر که در آن مخلوط دو مایع از هم جدا می شود بهتر صورت گیرددر نتیجه عرق شفاف تر و طبیعی تری داشته باشیم. چون در گرفتن عرق ،عمل شیمیایی تقطیر اتفاق می افتد به دیگ عرق گیری دیگ تقطیر هم گفته می شود. از این دستگاه در حین کار، بو و بخار بیرون نمی زند و بازدهی بسیار بالایی دارد که بیشترین میزان عرق را با توجه به حجم گیاهان ریخته شده در آن تولید می کند و عرق گیری با سرعت بالا انجام می شود که در نتیجه می توان بهره برداری بیشتری از دستگاه به عمل آورد.

بهترین دیگ عرق گیری

دیگ عرق گیری قشم را می توان بدون دانش و تخصص خاصی استفاده کرد و کار کردن با آن بسیار آسان می باشد. این دیگ از سایزهای کوچک تا بزرگ و برای کاربردهای مختلف ساخته شده و مشتری می تواند  با توجه به شرایط خودش و مکانی که می خواهد از این دستگاه استفاده کند آن را خریداری نماید.

با توجه به تنوع گونه های گیاهی که در کشورمان ایران داریم و می توانیم تقریبا به راحتی به هر گیاهی که می خواهیم دسترسی داشته باشیم، می شود به عرق گیری به عنوان کسب و کاری نگاه کنیم که به سرمایه زیاد و مهارت بالا احتیاج ندارد و ما را به درآمدزایی می رساند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *