دسته‌بندی نشده

فرق دیگ عرق گیری لحیمی با جوش لیزری

دیگ عرق گیری لحیمی

فرق دیگ عرق گیری لحیمی با جوش لیزری

آیا دوست دارید بیشتر عمر کنید؟
تابحال لذت انرژی نوشیدن یک لیوان سرگل عرق را تجربه کنید؟
👈 اول از هرچیزی باید بدانید قیمت همه فلزات به وزن اونهاست
👈 دستگاههای ضخیم تر به طبع سنگین تر هستند و برعکس دستگاه های سنگین تر نیز ضخیم ترند که این موضوع باعث طولانی تر شدن عمر و کارکرد و دیرتر پوسیده شدن و بی استفاده شدن دستگاه میباشد
👈 استیل مورد استفاده باید اصل باشد و به آهنربا هم نچسبد ، بسیاری آهن آلات در بازار وجود دارند که با آب کاری و آب کروم شکلی شبیه استیل پیدا میکنند که با تست بوسیله آهنربا میبینید که به آهن ربا میچسبند اما استیل اصل خاصیت آهن و زنگ زدن ندارد که به آهن ربا هم نمیچسبد.

فرق دیگ عرق گیری لحیمی با جوش لیزری

از مهمترین موضوعات خرید دیگ گلاب گیری  جوشکاری های داخل سردیگ استیل میباشد که این جوشکاری ها به هیچ عنوان نباید با استفاده از لحیم شامل قلع و سرب باشد

سردیگ های عرق گیری که جوش داخل آنها لحیم کاری شده زمان عرق گیری به دلیل حرارت بالای بخار آب ذوب میشوند و در عرق تولیدی حل شده و خارج میشوند که این مخلوط به دلیل سرطان زا بودن سرب و قلع بسیار خطرناک بوده و باعث بوجود آمدن مشکلات جبران ناپذیری برای مصرف کننده میباشد.

همچنین به دلیل حل شدن قلع و سرب استفاده شده در جوش سر دیگ و خارج شدن آن پس از چند بار مصرف و تولید عرق، این لحیم ها از بین رفته و سردیگ شما کاملا بی استفاده شده و هزینه شما تلف میگردد.

نمونه سردیگ لحیمی با قلع و سرب که بعد از دوبار استفاده ناکارآمد و بیمصرف شده

دیگ عرق گیری لحیمی

دیگ گلابگیری لحیمی

سردیگ هایی که با پرس لیزر یا جوش لیزر مسی ساخته میشوند علاوه بر استحکام بالا عرق تولید شده ای با شفافیت بسیار و زلال و عاری از هر گونه مواد سرطان زا به شما تحویل میدهد و شما میتوانید لذت نوشیدن یک عرق تولیدی با دست خودتان را امتحان کنید

سردیگ های تولید شده با پرس لیزر بسیار مستحکم و دارای عمر بالایی بوده و به دلیل استفاده شدن مس در اینگونه جوشها مقاومت بسیار زیادی در برابر حرارت دارد و هیپگونه تغییر رنگ یا بو را در عرق تولیدی به جا نمیگذارند.

نمونه سردیگ ساخته شده با پرس لیزر

سردیگ با پرس لیزر

همچنین باید توجه داشته باشید که جای جوشهای لیزری نباید سوخته و سیاه باشد . به طوریکه استیل سردیگ را سوزانده باشد، چون این حالت باعث از بین رفتن خاصیت استیل شده و به تدریج باعث پوسیدگی و زنگ زدن استیل میگردد

این مورد باید توسط دستگاه های جوش لیزر با کیفیت انجام گردد تا از سوختگی استیل جلوگیری گردد
دیگ گلاب گیری و عرق گیری
سردیگ استیل استنلیس اصل ؛ به آهنربا نمیچسبد💯
بدون لحیم با پرس لیزر مسی💯
(سردیگ هایی که ناودانی و گنبدی داخلشون لحیم شده سرطان زا هستند و بعد از یکی دو بار مصرف به دلیل آب شدن لحیم ها دیگر کارایی ندارند)
(همچنین دوستانی که دنبال سردیگ رادیاتی هستند همین بس که رادیات کدوم ماشین را دیده اند که آب داخلش سیاه و کدر نشه و زلال بماند)

برخی از کاربران به دلیل استفاده کمتر از آب به خرید دیگ عرق گیری با کندانسور برقی یا همان رادیاتور که بوسیله یک فن خنک کننده بخار تولیدی را کمی خنک میکند رو می آورند که این کار نیز بسیار اشتباه بوده و چون آلیاژ استفاده شده در رادیاتور نازک میباشد باعث تولید مواد غیر خوراکی شده و بعد از چند بار استفاده عرق تولیدی را سیاه و کدر یا زرد تولید میکند و مجبور به فروش آن با قیمت بسیار پایین میشوند.
مهمتر اینکه داخل رادیاتور بوی عرق تولیدی داخل رادیاتور مانده و با عرق بعدی مخلوط میشود (مثلا بوی نعنا با گلاب مخلوط میشود) و علاوه بر تبدیل شدن به لجن  بدطعم ترین عرقیات را به شما تحویل میدهد.

شما جهت استفاده کمتر از آب این نعمت خدادادی که باید بسیار در نگهداری آن کوشا باشیم میتوانید از یک دیگ یا قابلمه یا مخزن جهت جمع آوری آب استفاده و بوسیله یک پمپ کولر آب را به کولر یا روی یک پوشال بریزید و با پنکه آن را خنک و دوباره روی سردیگ بریزید
بهترین،زلالترین عرقیات و با کیفیت ترین دستگاه های عرق گیری با پرس لیزری را از کالاکولا تهیه نمایید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *