دسته‌بندی نشده

استخدام طراح سایت

با درود و احترام خدمت شما دوست گرامی

به اطلاع میرساند در خصوص نیاز به طراحی و توسعه وبسایت kalacola.ir   اطلاعات مورد نیاز جهت مطالعه و بررسی و دریافت پیشنهادات همکاری به عرض میرساند.

خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری نحوه پشتیبانی، مدت زمان و هزینه مربوطه را به همراه شیوه همکاری ، باتکمیل فرم در قسمت مربوطه ارسال نمایید .

با توجه به اینکه پروژه نیاز به کد نویسی دارد و سایت در قالب وورد پرس فعال میباشد لطفا کلیه اقداماتی که ابتدائا و در وردپرس قابلیت توسعه و انجام است و  نحوه پشتیبانی به همراه هزینه و مدت زمان و تضمینات کاری اعلام و در قسمت بعد اقدامات قابل انجام و هزینه و مدت زمان لازم جهت پروژه کد نویسی سایت اعلام شود.

کد نویسی سایت میبایست به شکلی به مدیریت ارائه گردد(همراه با دفترچه راهنما) به نحوی که هر زمان رابطه کاری برنامه نویسان با مدیریت سایت به هر دلیلی قطع شد ، برنامه نویسان دیگر به راحتی و با مشاهده و مطالعه نقشه سایت بتوانند به کد  نویسی های سایت مسلط گردند.

با توجه به اینکه کلیه بندهای مورد درخواست در قالب وورد پرس ممکن است نیازمند به چند پلاگین باشد ، لذا برنامه نویسان محترم میبایست به کلیه پلاگین هایی که مورد نظر، نیاز و پیشنهاد جهت میباشد تجربه و تسلط کامل داشته و از نرم افزار های موفق و بدون باگ که قابلیت شخصی سازی و ویرایش را داشته باشند استفاده نمایند.

با توجه به اینکه گاها ممکن است ، برخی از ویژگی های مد نظر زیر و ارائه خدمات به کاربران سایت، با اعمال هزینه یا رایگان در اختیار کاربران قرار داده شود ، لذا کلیه بند ها میباست دارای قابلیت اعمال یا عدم اعمال هزینه باشند.

نیاز میباشد برنامه نویسان پشتیبانی کامل سایت را به عهده داشته و کلیه اختلالات احتمالی سایت را بلافاصله و در هر زمان که اختلالی بوجود آید رفع نمایند و در ساعات پاسخگویی قادر به پاسخگویی به سوالات کاربران و رفع مشکلات پیش آمده برای آنها باشند و در صورت تمایل به عدم تمدید قرارداد پشتیبانی از دوماه قبل مورد را کتبا به مدیریت سایت اطلاع دهند.

هرگونه پیشنهاد لازم جهت بهبود و ارتقا پروژه ارائه گردد.

طراحی سایت به شکلی زیبا و منحصر به فرد، با قابلیت استفاده ساده و روان برای کاربران و تا جایی که ممکن است متمایز از قالب های روتین موجود ( دیجی کالا و…) باشد.

 

1-بررسی ،بهینه سازی و توسعه سایت، ویرایش قالب و جلوه سایت با مشورت و تایید مدیریت سایت( ابتدا صفحات ویرایش شده توسط برنامه نویس منتشر نشود و تغییرات اعمالی مورد تایید مدیر سایت قرار بگیرد)

ایجاد و مرتب سازی دسته بندی

2-ارتقای امنیت سایت به نحوی که در صورت استفاده کاربر از فیلتر شکن ، اختلالی در ورود به سایت برای او به وجود نیاید.

3-بارگذاری کالا، محتوا نویسی و  ویرایش بک گراند عکس ها و مباحث مربوط به سئو

4-طراحی لوگو

5-رسپانسیو

6-ثبت کلیه قوانین و مقررات جاری کشور(تجارت،تجارت الکترونیک،جرایم رایانه ای،خریدو فروش اینترنتی حقوق مولفین و خریداران و فروشندگان و…) مربوط به یک فروشگاه در بخش های مختلف سایت با مشورت مدیریت سایت به طوری که تخلفات یک فروشنده و خریدار و کاربران صرفا به عهده خود ایشان باشد و مدیریت سایت وظیفه رسیدگی ، تذکر و ارائه مستندات به مراجع ذیصلاح را داشته باشد و تخلفات صورت گرفته از سوی کاربران به هیچ وجه متوجه مدیریت سایت نگردد.

7-تایید هویت چند مرحله ای و احراز مکانی با دریافت اطلاعات کاربری از جمله کارت ملی،شناسنامه ، عکس کارت ملی به همراه کاربر و تایید تلفن ثابت و موبایل آدرس و کد پستی و نماد اعتماد الکترونیک و گواهی امضا کاربران و تطبیق کارت ملی با شماره موبایل کاربران.

8-نظارت دقیق بر روی فروشگاه هایی که به صورت مارکت پلیس در سایت ثبت نام میکنند و جلوگیری از استفاده فروشگاه های زیر مجموعه آنها از خدمات سایت که نیاز به تایید مدیریت سایت دارد بدون تاییدیه مدیرت سایت و یا اختصاص دادن ساب دامین به فروشگاه های زیر مجموعه مارکت پلیس یا هر اقدام لازم جهت هرگونه پیگیری فعالیت فروشگاه های زیر مجموعه آنها.

9-ذخیره و بایگانی اطلاعات سایت،(کالاها،سفارشات،کاربران،خریداران،فروشندگان،پرداختها ، واریز و برگشت وجوه و…) و محتواها و محتواهایی که متغییر هستند.

10-بخش امتیاز دهی و ثبت رضایت مشتری  و ثبت نماد اعتماد مشتری در فروشگاه بعداز انجام معامله در سایت و یا از طریق نوتیفیکیشن.

11-قرار دادن قسمتی جهت جذب نمایندگی فروش به این صورت که کالای مورد نظر، معرفی شده، و قسمتی جهت درخواست بازاریابان و یا نمایندگان فروش وجود داشته باشد تا خریدار با انتخاب کالا بتواند نزدیکترین نماینده فروش به خودرا جستجو کند.

12-یکی از خدماتی که هر کاربر بلافاصله پس از ثبت نام در سایت بتواند در پنل خود مشاهده کند ، گزینه سفارش آنلاین ارسال یا پست کالا باشد.

13-قرار دادن قسمتی که در صورت درخواست بتوان به هر متقاضی با دریافت تضمینات ( نقدی و اعتباری) یک پنل پستی اختصاص داد تا بتواند  کالا را به صورت آنلاین ثبت و پست کند هر بسته پستی قابلیت عدم دریافت یا دریافت پورسانت قابل تعیین از طرف مدیریت سایت باشد

14-قرار دادن قسمتی جهت ارسال و مراسلات کالا به طوریکه کاربر بعداز ورود و خرید بتواند چند نوع پکیج ارسال مشاهده کند و با انتخاب هر پکیج مبالغ مخصوص که با تنظیم وزن و ابعاد ثبت شده کالا از طرف مدیر سایت میباشد نمایش داده شود در حال حاظر به صورت پکیج 1(پست) پکیج 2(تیپاکس) پکیج 3(تاپین) قابل تغییر به پکیج های دیگر نمایش داده شود. قابلیت اضافه نمودن پکیج های بیشتر.

15-توضیحات کامل در خصوص نحوه بسته بندی کالا و قرار دادن دکمه بسته بندی را خودم انجام میدهم یا درخواست خدمات بسته بندی دارم.

16-در صورت درخواست خدمات بسته بندی ، کاربر میبایست طول و عرض و ارتفاع و وزن کالارا در قسمت مربوط ثبت  و بنابر اطلاعات بارگذاری شده ، و با انتخاب پکیج مورد نظر هزینه بسته بندی به وی نمایش  داده شود.( معمولا هزینه بسته بندی در انواع پکیج ها ثابت میباشد اما امکان ثبت هزینه مجزا برای هر پکیج وجود داشته باشد)

17-در صورت عدم تمایل کاربر به ارائه ضمانات جهت پنل پستی ،میبایست حتما بسته بندی توسط عوامل سایت انجام کل هزینه کالا و دو برابر هزینه پستی در پنل فروشنده بدون قابلیت برداشت تا تایید نهایی و اطلاع خریدار دریافت و بلوکه باشد و پس از تایید خریدار یا سه روز بعداز تحویل بدون اطلاع خریدار ، مبلغ مربوطه با کسر هزینه های مربوطه به حساب فروشنده واریز گردد. مبالغ دریافتی کاملا قابلیت برنامه ریزی و تغییر و تعیین باشد.

18-مشاهده لوکیشن مراکز اصلی دفاتر خدمات پستی منتخب و تایید شده سایت جهت تحویل بسته های پستی.

 

 

19-قابلیت اتصال پنل دریافت و پرداخت وجه خریدار و فروشنده ، ضمن درخواست ایشان و ایجاد کد رهگیری اتصال  و بایگانی کد رهگیری قابل پیگیری در بایگانی سایت و  در پنل خریدار و فروشنده به همراه ثبت اطلاعات شخصی و ذخیره سوابق تراکنشات تا واریزی ها در وجه مدیریت سایت واریز گردد و پس از تایید یا عدم تایید ارسال و دریافت توسط خریدار و فروشنده، مبلغ توسط مدیریت به حساب فروشنده واریز گردد(تا مثل سایت های دیگر، فروشنده پول را نگیرد و کالا نفرستد و کلاهبرداری کند) تمامی کدها قابلیت نمایش تسویه یا عدم تسویه برای مدیریت سایت،خریدار یا فروشنده باشد.

قرار دادن پیش فاکتور سفارشات خرید و فروش و صدور پیش فاکتور  به این شرح که فروشنده و خریدار در پنل خود ضمن درخواست اتصال پنل به یکدیگر و نظارت مدیر سایت با الصاق کد رهگیری بعنوان عامل معامله برای مدت زمان مشخص در قسمتی که بایگانی می‌شود و همیشه در دسترس است توافقاتی که بین عاملین جهت خرید و فروش انجام گرفته ثبت شود تا بعداز معامله درصورت احتمال خلف وعده از طرفین این توافقات جهت رسیدگی بررسی شوند و در اختیار مراجع رسیدگی قرار داده شود از قبیل نوع کالا، قیمت، ضمانت سالم بودن کالا، صدور پیش فاکتور، پیش پرداخت و…. الی پرداخت و تایید نهایی.

 

20-ثبت شماره حساب و  کارت هایی که از طریق آنها وجه کالای خریداری یا فروخته شده واریز شده جهت بازگشت احتمالی وجوه به همان کارت( در بایگانی خود سایت) یا پیگیری های بعدی

21-امکان قرار دادن بارکد برای مکاتبات مدیر سایت .

22-چاپ هولوگرام امنیتی با لوگوی سایت و با شماره بارکد صادر شده جهت کالاهای ارسالی و پلمپ بسته ها با قابلیت دانلود و پرینت برای کاربران.

23-هر فروشگاه که مشخصات خودرا از قبیل شماره ثابت و همراه و کارت ملی و دیگر نیازهایی که فروشنده را تایید کامل کند در سایت تکمیل نماید یک بارکد مخصوص با لوگوی سایت دریافت کند تا خریدار با مشاهده بارکد بتواند در صورت تمایل به واریز وجه به حساب شخصی فروشنده ، به کلاهبردار نبودن فروشنده اعتماد کند. برای فروشندگانی که این اطلاعات را ثبت نکرده اند این مکان به صورت هرگونه آلارم نمایش داده شود.

24-پس از جستجوی یک محصول توسط کاربر امکان نمایش نام و لوگوی کلیه فروشگاه های دارنده همان محصول به ترتیب و فیلتر قیمت و یا نمایش محصول با نمایش کلیه فروشگاه هایی که در سایت این محصول را موجود دارند و ارائه میدهند به همراه قیمت با قابلیت فیلتر کردن قیمت و در صورتی که فروشگاهی همان کالا را با تخفیف ارائه نموده نمایش درصد تخفیف به کاربر و همچنین امکان نمایش قیمت عمده به کاربران تایید شده پس از جستجوی کالای مورد نظر.

 

25-دریافت اجازه دسترسی به شماره و گالری و…. موبایل مخاطب جهت اپلیکیشن با قابلیت انتخاب دسترسی فقط اینبار یا همیشه توسط کاربر و قابلیت نمایش فروشگاه در قسمت مخاطبین تلفن همراه و نمایش لوگوی سایت برای مخاطبینی که عضو سایت شده اند .

 

26-هر فروشنده بتواند در استان و شهر و دسته بندی مورد نظر خود ثبت نام کند و مشخصات مکان و لوکیشن محل کار خودرا با قابلیت فیلتر شدن ثبت کند.

27-آدرس لینک آسان مرتبط با نام سایت برای هر فروشگاه و کالا بجای لینک های طولانی

 قابلیت انتخاب نام و لینک دقیق فروشگاه ( در برنامه دکان با نوشتن نام فارسی ، نام لاتین لینک تشخیص داده شده و ثبت میگردد ، اما به کاربر اخطار بررسی و تصحیح کردن آن را نمیدهد، نیاز به این اخطار میباشد) و آسان باشد مانند لینک های اینستاگرام یا  ساب دامین  

 @kalacola.instagram.com

28-ثبت نام فروشنده و بارگذاری محصولات در دکان کمی پیچیده هست، نیاز به تغییر و یک طراحی ساده و زیبا هست تا هر شخصی به راحتی متوجه روش ثبت نام بشود بتواند ثبت نام کندو محصولات را بارگذاری کند ، به طور مثال سایت دیوار

29-کلیه قابلیت‌های نرم افزار دکان و سفارشی سازی آنها به شرح زیر:

29-1-فروشنده بتواند قیمت عمده و تک فروشی را جداگانه ثبت کند و به دلخواه بتواند قیمت عمده را در معرض دید همه یا مشتریان خاص خود قرار دهد.

29-2-مدیر بتواند فروشنده را تایید یا رد کند

29-3-فروشنده قابلیت انتخاب همکار یا فروشنده زیر مجموعه و تعلق پورسانت فروش به آنها بدون محدودیت را داشته باشد

( یعنی اگر شخصی فروشندگانی را در پنل ثبت کرد ، فروشندگان نیز بتوانند زیر مجموعه خود با اعمال کنترل های فروشندگان بالاتر ، فروشندگان دیگری ثبت کنند، این فروشندگان مرتب پایینتر از طرف مدیریت و فروشندگان بالاتر قابل کنترل باشند و با قیمت مورد نظر مدیر سایت یا فروشنده بالاتر یا اینکه هر فروشی به ثبت رساند یک درصد مشخص به حساب مراتب بالاتر نیز تعلق بگیرد همچنین اگر یک درصد از فروشنده اصلی کارمزد کسر شد از این یک درصد پنجاه درصد به بازاریاب اول، چهل درصد، بازاریاب رده بالاتر، سی درصد رده بالاتر الی آخر تعلق گیرد و دریافت و پرداخت یا عدم دریافت و پرداخت  کارمزد از فروشنده قابل انتخاب باشد)

29-4-اعمال تغییر قیمت به صورت کلی یا جزیی و قابل انتخاب بر روی کالا یا دسته انتخابی ، بطور مثال از ده کالای موجود پنج کالا را انتخاب کرد و درصد مورد نظر بابت افزایش یا کاهش قیمت را انتخاب و این مقدار بر روی تمام کالاها اعمال شود، قابلیت اعمال درصد مربوطه بصورت مجزا بر روی قیمت عمده، خورده و تخفیف خورده با انتخاب کاربر، جمعا فروشنده به راحتی بتواند با فیلتر نام و انتخاب کالا خیلی ساده قیمت هارا تغییر داده و ثبت نماید

 

29-5-قابلیت چت فروشنده با کاربر و کاربران با یکدیگر با تایید مدیر و قابلیت تفکیک و انتخاب چت کاربران با یکدیگر یا فروشنده با خریداران دارای صفحه چت و ارسال عکس و فیلم مانند اینستاگرام و واتساپ

 

30-عمده فروش بتواند کالا و قیمت فروش عمده و تک خودرا در قسمت تبلیغ و دسته بندی و کاربرانی که در همان دسته بندی فعال هستند به نمایش بگذارد و فروشندگان و بازاریابان پایینتر که گزینش شدند و به عنوان خریدار عمده تایید شدند ، بتوانند کالا را برای فروش و تبلیغ انتخاب کنند و کالا پس از تایید عمده فروش در پنل فروشنده قرار بگیرد

31-قبل از بارگذاری قابلیت تعیین میزان درصد توافقی و قابل انتخاب فروشنده که حداقل آن مشخص میباشد، پورسانت بابت هر فروش و پس از هر فروش قطعی در حساب کاربری فروشنده نهایی نمایش داده شده و به حساب مدیر سایت واریز شود و در صورت حراج کالا و نیاز به تبلیغ، مدیر سایت بتواند درصد پورسانت خودرا تعیین کند و بعداز درخواست به حساب افراد واریز شود.

32- قابلیت جلوگیری از انتشار هرگونه کالای ممنوع  و یا محتوای نامربوط و عدم ثبت محتوای توهین آمیز .

33-اپلیکیشن قادر باشد عکس و نام هر فروشگاه را در صورت بارگذاری نمایش بدهد و بعد از باز شدن لوگوی سایت را نمایش دهد(مانند نوار نمایش استوری  در پنل اینستاگرام) و دارای محل هایی برای نمایش تبلیغات سایت باشد و هر کاربر نیز بتواند با

34-بارگذاری کلیه محصولات و اقدامات سایت برای کاربر از طریق اپلیکیشن میسر باشد.

 

35-اپلیکیشن قادر به ارسال پیام و تبلیغ و انواع نوتیفیکیشن از سمت مدیر سایت و درخواست کاربران باشد.

36-هر کاربر یا بازاریاب بتواند در پنل خود در قسمتی که قابل مشاهده و مجزا از فروش کالاهای متعلق به عمده فروش هست کالای خودرا نیز جهت فروش بارگذاری کند.

37-کالاهایی که بازاریاب خودش بارگذاری میکند قابلیت اعمال دریافت درصد از سمت مدیر سایت را داشته باشد.

39-بازاریاب نتواند در قسمت تبلیغ و فروش کالاهای عمده فروش، کالای خودش را بارگذاری کند و تنها بتواند کالای عمده فروش را مطابق دسته بندی تبلیغ کند.

40-هر فروشنده قادر باشد برای کالای خود کد تخفیف شخصی تهیه و ارائه نماید و کدهای صادر شده جهت پیگیری های بعدی در بایگانی مدیریت سایت نیز قرار بگیرد.

41-این امکان برای فروشنده مهیا باشد که پیشنهاد بدهد با خرید تعداد کالای  بیشتر که به مشتری پیشنهاد داده و نمایش داده میشود، کالا را ارزانتر بفروش برساند.

42-فوتر دارای قسمتی جهت نمایش دادن تخفیفات ویژه ای که همه فروشگاه ها گذاشته اند با قابلیت فیلتر نام کالا ، مقدار تخفیف و… باشد.

 

 

43-هر فروشگاه علاوه بر  دارا بودن تکنیک های مبتدی یک سایت از قبیل نوع طراحی( تغییر تم فروشگاه) شباهتی مانند پنل  اینستاگرام داشته باشد بدین شرح که مخاطب با فیلتر کردن کالا و محل مراجعه مورد نظر خود تمام فروشگاه های ارائه دهنده کالای مورد نظر را مشاهده کند.

44-هر فروشگاه بتواند با ثبت شماره پایانه دستگاه کارت خوان خود، به مشتریان معرفی شده از طرف سایت در زمان خرید حضوری یا اینترنتی تخفیف ارائه دهد به طور مثال با خرید صد هزار تومان با کارت بانکی ثبت شده خریدار ، مقدار درصد تخفیف که قبلا با مدیریت سایت به توافق رسیده است مثلا ده درصد از حساب فروشنده کسر و هشت درصد آن که به عنوان تخفیف به مشتری اطلاع داده شده و  به حساب مشتری بازگردانده شود و دو درصد به حساب مدیریت سایت واریز گردد 

 

45-خریدار ثبت نام نموده و وارد پنل شخصی خود بشود.

46-خریدار قادر باشد نوع دسته بندی و نوع کالارا فیلتر کند مثلا : غذا ___ چلو خورشت قورمه سبزی

47-کالاهارا بتوان به صورت فیلترمحل، قیمت ، کیفیت و… تعیین نمود

48-هرکالایی بازدید بالاتر داشت قابلیت داشته باشد در صورت تمایل مدیر  در رده بالاتر دسته بندی نشان داده شود همینطور زمان سرچ کردن ( وجود انواع فیلتر)

 

49_ خریدار قادر باشد در صورت تمایل ابتدا میزان هزینه‌ دلخواه و مد نظر خودرا وارد میکند و توسط فیلتر، کالای مورد نظر را انتخاب میکند و بتواند یک محدوده را برای انتخاب فروشنده تعیین نماید .

 

50_تمامی فروشنده ها و قسمتی از آدرس و قیمت کالای مورد نظر با قیمت و درصد تخفیف و امتیاز فروشنده و کالای ارائه شده نمایش داده شود.

 

51_  مشاهده اطلاعات درباره‌ کالای مربوطه به شکل یکنواخت برای همه کالاها و دسته های مشابه به ترتیب ردیف، به طوری که اگر کالایی دارای هر تعداد ویژگی بود ، کلیه کالاهای مشابه ، ردیف مربوط به ویژگی به همان ترتیب باشد، بعنوان مثال مقدار و نوع برنج موجود در غذا، مقدار برنج و نام قسمت استفاده شده مرغ در غذا، نوع بسته بندی، وزن یخچال اگر در ردیف یک الی چهارم ویژگی بود ، در فروشگاه دیگر نیز این ویژگیها در همان ردیف یک الی چهارم و مشابه فروشگاه های دیگر باشد و تا خریدار بتواند پیش فرضی از خرید اینترنتی خود داشته باشد

52_واریزها حتما به حساب سایت واریز گردند و در صورت تمایل واریز مبلغ کالا به حساب شخصی فروشنده قوانین مربوطه به وی اطلاع داده شده و تاییدیه های لازم را گرفته باشد ولی در صورت نیاز به پست کالا به محل خریدار حتما وجوه مورد نیاز به حساب سایت واریز و بلافاصله هزینه پست و پورسانت ها کسر و به شکل کد سفارش به عنوان بستانکاری فروشگاه نمایش داده شود و مدیر فروشگاه بتواند با انتخاب کد سفارش کلیه کسورات و مبلغ واریزی به حساب را مشاهده و درخواست واریز وجه بستانکاری را به حساب خود بدهد وکلیه واریزها به حساب فروشندگان جهت امور حسابداری با ثبت مشخصات کامل دریافت کننده بایگانی  گردد.

53_خریدار بتواند به تعداد کالای درخواستی، مثلا 30 پرس غذا، 30 کد یا بارکد قابل چاپ و پیگیری و غیر قابل جعل و دارای (تاریخ مصرف که با توافق هر فروشنده ومدیریت سایت تعیین میگردد) تهیه کند و کدها بلافاصله بعداز خرید در دسترس خریدار ،فروشنده و مدیریت سایت قرارگرفته و در صورت مراجعه خریدار و ارائه مثلا یک کد، همان کد توسط فروشنده ابطال گردد و یک پرس غذا تحویل دهد.

54-کد های استفاده شده توسط مدیریت سایت قابل مشاهده و به تعداد کدهای ابطالی و بعد از کسر پورسانت (در صورت تمایل) وجه به حساب فروشنده واریز نماید

55-هر خریدار بتواند کارت بانکی خودرا جهت اعمال تخفیف های حضوری از دستگاه و درگاه ثبت شده فروشنده اعلام و ثبت نماید و در هرخرید با همان کارت مقدار تخفیف به کارت او اعمال گردد

 

،،،،،،،،،،،

56-هرکاربر از جمله خریدار یا فروشنده بتواند با نگهداری مبالغ در کیف پول و یا خرید و فروش بیشتر، امتیازاتی را دریافت کند و هر بیست چهار ساعت امتیازات محاسبه و در پنل کاربر به وی نشان داده شود و در صورت تمایل قابلیت ارسال امتیاز از طریق پیامک باشد و کاربر با بالا رفتن امتیازات و مدت زمان اعلامی جهت تکمیل امتیاز از سوی مدیر، به صورت پلکانی گروه بندی شود و هر گروه بتواند از تسهیلات خاص خود که از سوی مدیر سایت در اختیار آن قرار میگیرد استفاده کند، هر کاربر در هرگروه به طور دائم ماندگار نیست و با جمع آوری امتیاز بیشتر میتواند در گروه بماند و یا به گروه بالاتر صعود کند و در صورت جمع آوری نشدن امتیاز در مدت زمان اعلامی به گروه پایینتر نزول کند

57-بتوان دامین های دیگر را به سایت متصل کرد به طوری که اگر شخصی دامنه ای دارد و سایت ندارد بتواند در صورت تمایل و با ثبت اقدامات مورد نیاز اولیه از طریق اتصال نیم دامین یا روشهای دیگر ، با لینک دامنه شخصی به پنل فروشگاهش در سایت اصلی ریدایرکت شده ولی در سایت اصلی با ساب دامین اختصاص داده شده  نمایش داده شود.

58-اگر سایت های فعال دیگر از جمله مارکت پلیس تمایل به استفاده از خدمات سایت داشتند با قرار دادن نماد سایت اصلی در سایت خودش به سایت اصلی متصل شود و با کلیک بر روی نماد مدت زمان عضویت و مدت زمان باقی مانده عضویت نمایش داده شود و تخفیفات ویژه هر فروشگاه با کلیک بر روی نماد نمایش داده شود ، همچنین کالاهای تخفیف خورده و قرار گرفته در قسمت نماد سایت، در سایت اصلی نمایش و همچنین و در پنل فروشگاهی کاربر ارائه دهنده نمایش  داده شود.

59-امکان استفاده از موارد قرار دادن آگهی و ثبت فروشگاه برای همه فراهم ولی در قسمتی که قابل مشاهده برای کلیه کاربران مراجعه کننده به پنل اشخاص میباشد قسمتی نمایش و در خصوص اینکه کاربر تایید هویت شده یا خیر علامت ستاره امتیاز یا لوگو قرار داده یا توضیحی داده شود .

60-کلیه فروشگاه های زیر مجموعه مارکت پلیس مطابق با قوانین سایت فعالیت کنند و تمامی قوانین و مقررات سایت اصلی از جمله موارد مالی و دریافت تضامین کسب و کار و فروشندگان و کاربران آنها بر روی فروشگاه مربوطه اعمال گردد و یا رهکار مناسب اعمال گردد.

61-قابلیت نمایش عکس قابل انتخاب در رسانه های اجتماعی.

62-انواع سرگرمی .

63-قابلیت انتخاب مشاهده انواع خدمات در سایت مانند قسمت عمده فروشی ، قسمت خورده فروشی، قسمت چت، قسمت پست، قسمت تخفیفات، سرگرمی و….. مانند پنجره گوگل.

 

خواهشمنداست پیشنهاد و نحوه همکاری خود را شامل روش انجام کار، مدت زمان انجام کار ، نحوه پشتیبانی و قیمت پیشنهادی را از طریق بارگذاری فایل وورد یا پی دی اف ارسال فرمایید.

شماره تماس: 09926882612

(( پاینده باشید ))

 

Development

مرحله 1 از 2

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *